Google
Yandex

Tamer Benli

Tamer Benli

1977 yılında Siverek’te doğdu. 1997 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik Elektronik bölümünü, 2009 yılında Tafesa International University Electronic Enginner bölümünü ve 2011 yılında da İşletme Fakültesini bitirdi. 21 yıllık iş hayatı boyunca, yurtiçi ve yurtdışında üstlendiği görevler ile birçok projeye başarı ile imza attı. Özbekistan, Ürdün gibi ülkelerde uzun süre çalışma fırsatı oldu. 2012 yılında 6 yıldır ortağı olduğu firmadan ayrılarak Markas Mühendislik’i kurmuş ve 4 yıllık süreçte 100'ün üzerinde projeyi tamamlamıştır.
Sabri Pehlivan

Sabri Pehlivan

1980 yılında Mersin’de doğdu. 2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İkinci öğretim olarak üniversiteye devam ettiği 1999 yılında Siteco Aydınlatma Tekniği’nde Aydınlatma Tasarımcısı olarak iş hayatına başladı. 2002-2012 yılları arasında Net Mühendislik’te Proje Mühendisi, Şantiye Şefi, Uygulama Müdürü ve Şirket Ortağı olarak farklı görevler üstlendi. 2007 yılında Kurucu Ortak ve Genel Müdür olarak Tasarım Proje firmasının kuruluşunda yer aldı. Şuan Tasarım Proje firmasının sahibi olarak Genel Müdürlük görevine devam etmektedir. Aynı zamanda 2012 yılından beri Markas Mühendislik’te, Şirket Ortağı ve İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Tanyel Güner

Tanyel Güner

1981 yılında İzmit’te doğdu. 2004 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun oldu.2004 yılından bugüne kadar çalıştığı projelerde, Saha Mühendisi, Saha Koordinatörü görevlerini üstlenmiş ve bir dönem kendi şirketini de kurmuştur. Bu süreçte yurtiçi ve yurtdışında, ilaç sektörü, depolama ve lojistik yapıları, ince işçilik gerektiren mağazacılık gibi pek çok alanda özellikli projelere imza atmıştır. 2012 yılından beri Markas Mühendislik’te, Şirket Ortağı ve Uygulama Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.