Google
Yandex

MARKAS Mühendislik, kurucularının Elektrik Proje ve Taahhüt sektöründeki 20 yılı aşan deneyim ve bilgi birikimi sayesinde; proje, kontrolörlük, danışmanlık, taahhüt, bakım ve işletme alanlarında, yurt içi ve yurt dışı işlerinde hizmet vermek amacı ile Mayıs 2012’de kurulmuştur.

Elektrik Mühendisliği kapsamına giren tüm sistemlerde, üstlenilen her projenin karakteristiğine özgü, kaliteyi, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan, çevresel, ekonomik ve sosyal sürdürülebilirliği ve insan sağlığının korunmasını en önemli hedefi olarak benimseyen bir bakış açısıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

MARKAS Mühendislik için en önemli övünç kaynağı; zor, karışık ve titizlik isteyen işleri, zamanında, bütçesi dâhilinde, müşterilerin beklentilerinin üzerinde ve başarılı olarak tamamlayabilmesidir.

Şirketimizin kuruluşunun ilk gününden itibaren oluşturduğumuz çözümlerde önceliğimiz, her zaman için yaşadığımız dünyanın ekolojik düzenine saygı göstermek olmuştur. Bu adımdan yola çıkarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olan en verimli, ekonomik, uygulanabilir ve kolay işletilebilir çözümleri sunmaktayız. Sunduğumuz çevreci çözümlerde aynı zamanda, müşterilerimizin gelecekte doğması muhtemel ihtiyaçlarını da öngörmekteyiz. Bu şekilde oluşturduğumuz alt yapı, müşterilerimizin gelecekteki muhtemel ihtiyaçlarına en ekonomik şekilde sahip olmasına olanak tanımaktadır.

Yaptığımız işlerde, gerek ulusal gerekse uluslararası standartlara uygun, can ve mal güvenliğini ön plana alan, kaliteli bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Bu sebeple firmamız, TS EN ISO 9001:2008, TS EN ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007 sertifikalarıyla sunduğu ürün ve hizmet kalitesini belgelemiştir.